Kim jesteśmy

Firma “BomElite” zajmuje się produkcją wiat śmietnikowych, schowków narzędziowych zabudów na kosze, małych schowków ogrodowych i bram garażowych. Adres naszej strony to: bomelite.pl

Ciasteczka

Podczas Twojego wejścia na stronę zapisujemy Twoje odwiedziny na 24h w celu ograniczenia wyświetlania animacji. Podczas wyboru języka, zapisujemy Twoją preferencję na 1 rok.

Formularz

Jeśli skorzystasz formularza kontaktowego, lub z formularza wyceny, zapiszemy Twoje IP w celu identyfikacji. Twoje dane przekazane nam w formularzu, posłużą nam jedynie do przygotowania oferty.

Google Analytics

Korzystamy z narzędzi analitycznych Google Analytics, które zbierają informacje na temat Twoich odwiedzin strony, takie jak podstrony, które wyświetliłeś, czas, jaki spędziłeś na stronie, czy przejścia pomiędzy poszczególnymi podstronami. W tym celu wykorzystywane są pliki cookies firmy Google LLC dotyczące usługi Google Analytics. W ramach Google Analytics zbieramy dane demograficzne, a także dane o zainteresowaniach.

Z kim dzielimy się danymi

Nie dzielimy się Twoimi danymi z żadną inną firmą.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane przekazane nam w formie formularzy, przechowywane będą na serwerze przez czas nieokreślony.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli skorzystałeś z któregoś z formularzy w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobowych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobowych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Nasza strona używa ciasteczek w celu zapewnienia Ci jak najlepszych wrażeń podczas użytkowania.