O nas

Firma BomElite

Zajmujemy się produkcją wiat śmietnikowych, schowków narzędziowych, zabudów na kosze, małych schowków ogrodowych i bram garażowych.

Podczas produkcji dbamy o to, aby każdy produkt, opuszczający naszą halę produkcyjną, był wykonany z największą starannością. W swoich wyrobach stosujemy wiele innowacji, które pozwalają nam się wyróżnić na tle konkurencji. Naszym atutem jest, niewątpliwie, szybki termin realizacji i precyzja, z jaką wykonujemy nasze produkty.

BomElite to jedyna firma w Polsce, która produkuje tak wykonane schowki i wiaty śmietnikowe.
Firma od lat cieszy się dobrą opinią wśród konsumentów. Na swoim koncie ma tysiące indywidualnych realizacji, a co za tym idzie - tyle samo zadowolonych klientów.

Materiały

Firma BomElite

Do produkcji naszych konstrukcji używamy profili zamkniętych ocynkowanych, co zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi (brak możliwości korozji) i sprawia, że cała konstrukcja jest bardzo solidna.

Blacha wykorzystywana do produkcji naszych wiat jest powlekana, akrylowa, o grubości 0,5 mm, importowana na zamowienie z Włoch. Taki dobór materiałów najwyższej jakości jest gwarancją zadowolenia klienta.

Nasza strona używa ciasteczek w celu zapewnienia Ci jak najlepszych wrażeń podczas użytkowania.